S16 Stajnia dla koni - 4 boksy ZAMÓW zobacz odbicie lustrzane

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa 98.61 m²
Powierzchnia zabudowy 113.86 m²
Powierzchnia całkowita 160.56 m²
Kubatura 606 m³
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew. 0 m²
Wysokość budynku 6.46 m
Kąt nachylenia dachu 35°
Min. wymiary działki (szerokość x długość) 18.55 x 20.65 m
Czy posiada poddasze NIE
Ilość pomieszczeń 8

Cena projektu:

1500 zł


Opis projektu


Ta stajnia jest zaprojektowana na planie litery „L”. Zostały tutaj przewidziane cztery równe boksy, z których każdy posiada dwa wyjścia – jedno do komunikacji, posiadającej wyjście na północy i południu budynku, oraz drugie – bezpośrednio z każdego boksu. Projekt ten został pomyślany tak, by mieszkające tutaj konie, mogły prosto z boksu wychodzić na wybieg, urządzony przy zachodniej ścianie budynku. Ponadto mamy przy wschodniej ścianie pomieszczenia pomocnicze, niezbędne przy hodowli koni, a więc jest część gospodarcza, paszalnia oraz siodlarnia z dostępem do łazienki i osobnym wejściem z zewnątrz. Ta stajnia jest bardzo przestrzenna. Wszystkie pomieszczenia mają optymalne gabaryty. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest projektem przeznaczonym dla osób, które cenią komfort hodowanych koni, ale nie myślą o rozwijaniu hodowli. Co sądzisz o takim rozwiązaniu?
Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Kochasz konie? Zapraszamy do serwisu ogłoszeniowego i forum najnowszych. Zobacz najnowsze ogłoszenia.

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Projekt posiada poddasze nie użytkowe.

Rzuty

Przyziemie
nr. nazwa pow. [m²]
1. Komunikacja 36.45
2. Siodlarnia 4.91
3. Łazienka 4.35
4. Paszalnia 5.46
5. Boks 10.5
6. Boks 10.5
7. Boks 10.5
8. Boks 10.5
9 Częœć gosp. 5.44
suma: 98.61