Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa 948.29 m²
Powierzchnia zabudowy 987.89 m²
Powierzchnia całkowita 987.89 m²
Kubatura 7938.99 m³
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew. 0 m²
Wysokość budynku 11.26 m
Kąt nachylenia dachu 30°
Min. wymiary działki (szerokość x długość) 30.3 x 52.3 m
Czy posiada poddasze NIE

Cena projektu:

6900 zł


Opis projektu


Projekt budynku ujeżdżalni dla koni. Ujeżdżalnia ta jest obiektem zabudowanym i okrytym dachem, idealnie nadaje się do ujeżdżania koni oraz na naukę jazdy konno niezależnie od stanu pogody. Podłożem może być wyłożony piasek lub trociny. Budynek może być wykorzystywany do treningów jak i konkursów końskich. Budynek po adaptacji może pełnić funkcje biegalni , hali magazynowej jak i budynku inwentarskiego.

Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.


Kochasz konie? Zapraszamy do serwisu ogłoszeniowego i forum http://allekonie.pl

Technologia tradycyjna :  - wymiary wrot drewnianych 4,0m x 3,5m - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm. - wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". - dach dwuspadowy o kącie 30° - dach pokryty dachówką ceramiczną. - wieżba o konstrukci drewnianej z wiązarów kratowych - pow. dachu : 1203m2  

Rzuty

Rzut przyziemia
nr. nazwa pow. [m²]
1. Ujeżdżalnia 948.29
suma: 948.29

Przekrój A-A
nr. nazwa pow. [m²]
suma: 0